Home  »  Algemeen  »  Teleurstelling is niet nodig

Overige zoekresultaten:

Blog categorieën

Laatste blogs

12 Dec CMYK, RGB, PMS, wat betekent het? 9 Dec Je eigen visitekaartje zijn? 22 Nov Flyers of Folders? 6 Nov Vormgeving van kranten 4 Okt Handige gids voor spandoeken ontwerpen, bestellen en drukken 23 Sep Stickers bedrukken en laten maken: deze tips en ontwerpen moet je zien 6 Sep Inspiratie en creativiteit, waar zijn jullie? 23 Aug Dit is het effect van promotieartikelen en relatiegeschenken 29 Jul 5 grootste misvattingen over drukwerk 15 Jul Slimme marketing: kleuren claimen door grote bedrijven (+ test) 8 Jul Reclamebord voor buiten: laat trespa bedrukken of... 14 Jun Vaderdag wordt op deze manier nóg leuker 4 Jun Drukwerk op maat voor jou gemaakt 23 Mei Alle ogen gericht op... levensgrote bushokjes posters 3 Mei Tips voor roll-up banners: designs die schitteren 12 Apr Deze luxe visitekaartjes geven jou een unieke uitstraling 8 Apr In 7 stappen jouw perfecte poster ontwerpen 25 Mrt Het perfecte kledingstuk voor elke branche: zo maak jij het verschil 15 Mrt Met deze 4 drukwerkproducten scoor je 100% zeker 26 Feb Als niet-carnavalist toch van carnaval genieten 19 Feb 'De blits maken met stickers: zo doe je dat!' 11 Feb Deze Valentijnsinhakers wil je echt niet missen 27 Jan Zo startte de 'landelijke operatie' van DrukwerkConcurrent 22 Jan Aanpakken maar! Ben jij deze uitdaging met huisstijl drukwerk de baas? 18 Dec Drukwerktrends voor 2019: zo val je echt op! 3 Dec De 9 allerleukste kerstkaarten om te maken 2 Nov Drukwerk voor de beurs 1 Okt Zo maak je een mooie flyer + goede voorbeelden van flyer ontwerpen 27 Aug Jouw drukwerk tot leven wekken met deze 5 interactieve ideeën 6 Aug Welk lettertype is dit? Achterhaal jouw font! 24 Jul Spandoeken bedrukken voor muren of schuttingen 16 Jul Mateloos populaire folders drukken? Doen! 2 Jul Teleurstelling is niet nodig 15 Jun Prachtige ontwerpen: meest memorabele WK-momenten 8 Jun Ze bestaan echt: milieuvriendelijke lettertypes! 18 Mei Wat is het verschil tussen papierformaten? Gebruik onze Cheat Sheet! 11 Mei Toveren met krantendruk: menukaart, magazine en meer! 4 Mei T-shirts bedrukken: alle mogelijkheden en grappige shirts 26 Apr Wie kroont zich tot inhaker-Koning? 8 koninklijke kanshebbers! 20 Apr Top-3 meestgestelde drukwerkvragen aan Patrick 13 Apr 9 verborgen boodschappen in bekende merklogo’s 6 Apr Creatieve manieren om flyers anders dan anders te maken 29 Mrt 5 inspirerende trends voor moderne vormgeving en drukwerk 26 Mrt 6 pareltjes van low budget drukwerk: verrassende kansen 16 Mrt 221 miljoen voor jouw logo of huisstijl? Dat kan anders! 8 Mrt 8 tips voor posters die blijven hangen 1 Jul Extra omzet genereren met drukwerk op festivals: onze toptips 23 Feb Waarvoor dienen werktekeningen voor drukwerkproducten? 16 Feb Gouden inhakers na topprestaties Team NL op de Spelen 9 Feb 5x supertoffe wanddecoratie met ongebruikelijk materiaal 5 Feb Merkenquiz: aan welk logo denk jij door deze kleuren en vormen? 26 Jan Bedrukte bierviltjes: 7 grappige en slimme blikvangers 19 Jan Laat je onderneming blinken met een luxe magazine of glossy! 12 Jan Bewegwijzering met signing: wij geven je richting 4 Jan Ben jij drukproof of wacht je op een drukproef? 22 Dec Indrukwekkende drukwerktrends voor 2018 14 Dec 10 piekfijne kerstinhakers van bekende merken 7 Dec DrukwerkConcurrent onder de loep: Sigrid deelt 5 beoordelingen! 28 Nov Drukwerk voor de bouw: Patrick's favorieten! 14 Nov 15 logo-ontwerpen om jouw creativiteit een boost te geven 7 Nov Drukwerk voor Sinterklaas: help de goedheiligman! 26 Okt Kijk uit waar je loopt! De leukste vloerstickers die je aandacht trekken 17 Okt Beursstand inrichten met drukwerk: 20 producten voor de beurs! 11 Okt Bedrukte kalenders voor 2018: nu ben je nog ruim op tijd 25 Sep Tassen bedrukken als creatieve geest: 9 prachtige exemplaren 18 Sep Folders drukken? Zeker doen: 41% doet een aankoop na lezen papieren folder! 13 Sep Menukaarten drukken die meer omzet opleveren 6 Sep Placemats bedrukken: 7 voorbeelden die het wachten verzachten 25 Aug Factuurpapier bedrukken? Dé checklist voor het bestellen! 18 Aug Bedrijfskleding bedrukken: de wandelende visitekaartjes 15 Aug 7 bedrukte posters met een ijzersterke marketingboodschap 4 Aug Tips voor visitekaartjes (bonus: 6 originele voorbeelden) 28 Jul 3d behang bedrukken: creatief brandblussers wegwerken! 21 Jul Sportveldborden bedrukken: wat is het juiste bord? 15 Jul Vakantiekorting! Kaarten bedrukken en verzenden 4 Jul Geen plek in de Terras Top 100? Mooie menukaarten drukken! 19 Jun Promotiekleding met een knipoog 29 Mei Flyer of Folder? 8 Mei Reclameborden: Welk materiaal kies je? 5 Apr 10 posters die de wereld veroverden 3 Apr Nieuwe maand, dus nieuwe maandacties! 14 Mrt Laat een krant drukken 15 Feb Waarom druk werk(t) 8 Feb Maak ook je eigen fotocollage 21 Dec Milieuvriendelijker kranten drukken 12 Dec Eerste hulp bij kerst stress! 1 Dec Kerst, het moment voor een relatiegeschenk 7 Okt WK Wielrennen in Qatar begint vandaag 15 Sep Ben jij klaar voor 2017? 1 Sep Tips voor een smaakvolle menukaart 15 Aug Het verschil tussen flyers en folders 8 Aug Val op met een roll-up banner 3 Jun Magneetstickers: lage kosten, hoog rendement 29 Feb Opvallen met een reclamebord 15 Dec Een professioneel magazine maken? 7 Dec Top 5 Relatiegeschenken 10 Nov Wanddecoratie voor kantoor 6 Nov Tips voor een goede folder 8 Okt Kranten laten drukken door ons! 7 Okt Wijnverpakkingen 29 Sep Tips voor een pakkende flyer 22 Sep Al klaar voor de herfst? 15 Sep Tips voor succesvolle beursdeelname 8 Sep Folders zijn nog steeds populair! 1 Sep Druktechniek | Borduren 11 Aug Buitenreclame top 10 4 Aug Wat is grijperwit? 21 Jul Drukwerkmogelijkheden
Denk Out of the box!
14 Jul Duurzame grondstoffen FSC en PEFC 7 Jul Snijtekens niet langer noodzakelijk 16 Jun De kracht van online marketing! 2 Jun Stoepborden... Een echte eyecatcher 26 Mei Voordelige huis-aan-huis verspreiding 19 Mei Kleuren in uw drukwerk

2 Jul

Teleurstelling is niet nodig

Help! Mijn drukwerk is niet helemaal naar wens…

Wij doen met ons team van DrukwerkConcurrent altijd onze  uiterste best om al het drukwerk naar de volle 100% tevredenheid te leveren. Je plaatst jouw bestelling online, vervolgens zien wij deze order in ons ordersysteem. Mijn collega’s van de customer care checken alle binnengekomen orders, en vervolgens checken de vormgevers de bestanden voordat de order definitief in druk gaat.

Ondanks alle nauwkeurige controles en onze zorg kan het voorkomen dat het eindresultaat niet helemaal naar wens is.. Onderstaand heb ik de 3 meest voorkomende teleurstellingen uiteengezet, en hoe we dit samen kunnen voorkomen:

1. Teleurstellend resultaat

Je hebt ergens een mooi drukwerkproduct gezien, en je werd daar enorm enthousiast van! Dit wil jij ook.

Je typt in google jouw zoekopdracht in, en je komt bij ons op de website uit. Je bestelt je artikel, levert de bestanden aan, alles is correct bevonden en jouw order gaat in druk. Je ontvangt het product thuis, pakt het in spanning uit, maar helaas…. wat een teleurstelling.  Dit had je toch niet besteld? Je dacht dat je iets heel anders zou krijgen.

  • Onze tip: om dit te voorkomen raden wij je aan om, voordat je jouw bestelling plaatst, contact met ons op te nemen. Je kunt dan mondeling toelichten wat je graag zou willen ontvangen, en misschien heb je wel een fysiek voorbeeld van het product zoals je het graag zou willen hebben? Dit zou je dan kosteloos naar ons toe kunnen sturen. Op deze manier kunnen wij je goed adviseren en kunnen we zelf bekijken welk artikel dit precies is, of welk product in ons assortiment de meeste overeenkomsten laat zien. Op deze manier zal het drukwerk vrijwel naadloos aansluiten aan  jouw verwachtingen.

2. Foutieve teksten in het gedrukte artikel

Als wij jouw drukbestand binnen krijgen, zal de vormgever het bestand op diverse punten kritisch controleren. Zit er geen overdruk in, is er voldoende marge rondom het drukbestand toegevoegd? En hoe zit het met de resolutie van het bestand, is deze hoog genoeg? Als alles correct is bevonden, gaat jouw order in druk.

Als je jouw order gedrukt en wel thuis bezorgd krijgt, kan het zijn dat je tot jouw grote ergernis toch nog een kleine tekstuele fout ziet. Indien je intensief een langere periode met je teksten bezig bent geweest, raak je na verloop van tijd een beetje “ blind “ voor de tekstuele fouten is onze ervaring. Toch enorm storend vaak, en ontzettend jammer van het gedrukte product. Soms is het zelfs onbruikbaar geworden.

  • Onze tip: print jouw bestand even uit, en lees het nog eens vanaf papier. Vaak haal je geprint een foutje er sneller uit dan dat je het leest vanaf een scherm. Ook kan het je helpen als je eens iemand anders de geprinte versie laat lezen. Twee weten er meer dan één! 

3. Kleuren

Op het scherm leken de kleuren fantastisch uit te komen, zo had je je logo bedoeld en in gedachten!

Je hebt je drukwerk besteld, en vol verwachting kijk je uit naar het busje van de bezorgdienst. Bij het uitpakken constateer je dat het niet is zoals je het op je scherm zag… Hoe kan dit nou?

Allereerst is het goed om te weten dat je op je beeldscherm de kleuren laat zien in RGB kleuren. Op je scherm zullen de kleuren altijd anders uitvallen dan dat ze in het echt zullen zijn. Je zult de kleuren om moeten zetten naar CMYK of PMS kleuren. (In deze blog zoals we die eerder hebben geschreven, leggen we je alles uit over deze kleuren.) Ook indien je kiest voor bijvoorbeeld een glans- of matlaminaat zal dit invloed hebben op het uiteindelijke kleurresultaat.

  • Onze tip: indien je jouw huisstijl altijd exact in dezelfde kleuren gedrukt wil hebben, maak dan gebruik van altijd dezelfde CMYK kleurenopbouw, of maak gebruik van PMS kleuren. Hou ook in je achterhoofd dat bij een keuze voor een laminaat op het drukwerk, ook de kleuren kunnen beïnvloeden. Als je een glans laminaat aan jouw bestelling toevoegt, zal dit een wat meer glossy uitstraling hebben, maar kan wit in jouw bestand ook gelijk een gelige gloed krijgen door het laminaat. Tevens kan het gekozen papiersoort de kleuren beïnvloeden. Mocht je twijfelen, dan kun je het beste even contact met ons opnemen. 

Tot slot is mijn advies; meld een teleurstellend resultaat altijd! Wij zijn pas tevreden als jij dat ook bent. Mocht je niet helemaal tevreden zijn, dan ben ik diegene binnen ons team die het doorgaans zal afhandelen. De eerste stap is om contact met ons op te nemen. Dit kan telefonisch, maar uiteraard ook via de mail. Het is dan vaak wel  nodig dat je een foto via de mail stuurt van het product, zodat we de klacht kunnen beoordelen. Indien de fout bij ons ligt, zullen wij dit altijd kosteloos herstellen! Indien je zelf een foutje hebt gemaakt  in - bijvoorbeeld de tekst van het drukwerk - zullen we in elk geval altijd met je meedenken, en proberen om het samen met jou op te lossen!Rianne Otten
Rianne Otten
Drukwerkadviseur
rianne@drukwerkconcurrent.nl
Terug naar het overzicht
€10,- korting krijgen?
schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief
USP Topkwaliteit drukwerk
USP 15+ jaar ervaring
USP Voordelig
USP Bezorging binnen 24 uur
USP Altijd GRATIS verzending
USP 100% tevredenheidsgarantie
USP Hulp bij opmaak