Home  »  Medewerkers

Overige zoekresultaten:

Medewerkers

Heeft u vragen

Neem vrijblijvend contact met ons op als u een vraag aan ons wilt stellen.
088 - 2003535
Stuur ons een email

Bel mij terug

Medewerkers

Het team van DrukwerkConcurrent bestaat uit een groot aantal drukwerkprofessionals en creatieve ontwerpers. Zij zorgen niet alleen voor de mooiste ontwerpen en topkwaliteit drukwerk, maar geven het bedrijf ook kleur. Het kan zo zijn dat je met meer dan één van onze collega's een contactmoment hebt, maar wanneer je liever de voorkeur geeft aan een vast contactpersoon dan is dat ook zeker mogelijk.

Onderstaande medewerkers sturen het team van drukwerkprofessionals en ontwerpers aan.

Paul Milder
Paul Milder
Eigenaar
Telefoonnummer
088-2003535

 

info@drukwerkconcurrent.nl
Sigrid Steverink
Sigrid Steverink
Algemeen Manager
Telefoonnummer
088-2003536

 

sigrid@drukwerkconcurrent.nl
Patrick te Veldhuis
Patrick te Veldhuis
Drukwerkadviseur
Telefoonnummer
088-2003541

 

patrick@drukwerkconcurrent.nl
Freek Wolsink
Freek Wolsink
Hoofd Vormgeving
Telefoonnummer
088-2003535

 

vormgeving@drukwerkconcurrent.nl
Rianne Otten
Rianne Otten
Drukwerkadviseur
Telefoonnummer
088-2003537

 

rianne@drukwerkconcurrent.nl
Hidde Veltkamp
Hidde Veltkamp
Online Marketeer
Telefoonnummer
088-2003535

 
hidde@drukwerkconcurrent.nl
Dilan Ozerdogan
Dilan Ozerdogan
Stagiair Junior accountmanager
Telefoonnummer
088-2003535

 

dilan@drukwerkconcurrent.nl
Luke Medze
Luke Medze
Stagiair Marketing & Communicatie
Telefoonnummer
088-2003535

luke@drukwerkconcurrent.nl



€10,- korting krijgen?
Schrijf je in voor de nieuwsbrief
USP Topkwaliteit drukwerk
USP 15+ jaar ervaring
USP Voordelig
USP Bezorging binnen 24 uur
USP Altijd GRATIS verzending
USP 100% tevredenheidsgarantie
USP Hulp bij opmaak