Home  »  Medewerkers

Overige zoekresultaten:

Medewerkers

Heeft u vragen

Neem vrijblijvend contact met ons op als u een vraag aan ons wilt stellen.
088 - 2003535
Stuur ons een email

Bel mij terug

Medewerkers

DrukwerkConcurrent heeft een groot aantal drukwerkprofessionals en creatieve ontwerpers in dienst. Zij maken niet alleen uw topkwaliteit drukwerkproducten, maar geven ons bedrijf óók kleur. Het is goed mogelijk dat u met meer dan één van onze collega’s een contactmoment heeft. Wij bieden u echter de mogelijkheid tot het kiezen van een vast contactpersoon, zodat u snel geholpen wordt.

Onderstaande medewerkers sturen het team van drukwerkprofessionals en ontwerpers aan.

Paul Milder
Paul Milder
(Eigenaar)
Telefoonnummer
088-2003535

 

info@drukwerkconcurrent.nl
Sigrid Steverink
Sigrid Steverink
(Algemeen Manager)
Telefoonnummer
088-2003536

 

sigrid@drukwerkconcurrent.nl
Patrick te Veldhuis
Patrick te Veldhuis
(Drukwerkadviseur)
Telefoonnummer
088-2003541

 

patrick@drukwerkconcurrent.nl
Freek Wolsink
Freek Wolsink
(Hoofd Vormgeving)
Telefoonnummer
088-2003535

 

vormgeving@drukwerkconcurrent.nl
Rianne Otten
Rianne Otten
(Drukwerkadviseur)
Telefoonnummer
088-2003537

 

rianne@drukwerkconcurrent.nl
Floortje Jansen
Floortje Jansen
(Online Marketing Manager)
Telefoonnummer
088-2003539

 

floortje@drukwerkconcurrent.nl
Lina Reijntjes
Lina Reijntjes
(Stagiaire Vormgeving)
Telefoonnummer
088-2003535

 

vormgeving@drukwerkconcurrent.nl
Janine Hartjes
Janine Hartjes
(Stagiaire Marketing & Communicatie)
Telefoonnummer
088-2003535
 
janine@drukwerkconcurrent.nl


€10,- korting krijgen?
schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief
USP Topkwaliteit drukwerk
USP 15+ jaar ervaring
USP Voordelig
USP Bezorging binnen 24 uur
USP Altijd GRATIS verzending
USP 100% tevredenheidsgarantie
USP Hulp bij opmaak